Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Telefon+420 775 759 706 E-mailkorek@jelinek.cz
Korek Jelínek / Spodní menu / Doprava
Kategorie

Doprava

Dodávky

 • Dodávky budou dle provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Všeobecně skladové položky bývají doručeny do pěti pracovních dnů. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, jako např. u zboží na objednávku, kde je dodací termín 5 - 6 týdnů od objednání. O případném zdržení zboží vás budeme informovat emailem.
 • Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu.
 • Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (i přes dohodnutý termín není přítomna kupujícím určená osoba, nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.
 • Tabule o rozměrech nad 1500mm jsou dodávány přepravní službou TopTrans. Cena dopravy se mírně liší od standardní přepravy a bude vám sdělena po odeslání objednávky (eshop toto neumí rozeznat).
 • Standardní balíky zasíláme pomocí přepravní služby GEIS. Zásilku je nutno ihned při převzetí řádně překontrolovat a na poškozené balíky vypsat škodní list. Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Standardní cena dopravného je 121 Kč s DPH.
 • Objednávky nad 1 000 Kč s DPH mají dopravu zdarma. Doprava zdarma se týká pouze objednávek zboží za maloobchodní ceny, nikoliv pro velkoobchodní partnery. E-shop maloobchodní a velkoobchodní zákazníky neumí rozlišit, pokud jste tedy naším velkoobchodním partnerem a cena zboží Vám bude při fakturaci upravena dle stanovených podmínek, doprava bude přičtena dle podmínek sjednaných s Vaším obchodním zástupcem.
 • Zásilky menších rozměrů mohou být zaslány přes Uloženku nebo Českou poštu jako balík do ruky nebo na poštu. Zákazník si tuto službu navolí při vyplňování objednávky. Při kliknutí na příslušné pole se objeví vyskakovací okno, v němž si zákazník zvolí výběrní místo.

Osobní odběr

 • Pokud si chce kupující zboží objednané přes e-shop vyzvednout na showroomu v Rychnově u Jablonce nad Nisou, stačí při vytváření objednávky zaškrtnout jako Způsob dodání: Osobní vyzvednutí na prodejně.
 • Na prodejně lze platit jak hotově, tak platební kartou přes terminál. Emailem budete informováni o možném termínu vyzvednutí.
 • Zboží bývá připraveno na prodejně k osobnímu odběru z pravidla do dvou pracovních dní, kupující bude o možném termínu vyzvednutí informován prodávajícím prostřednictvím emailu.
 • Objemné zboží je nutno vyzvednout nikoliv v Rychově u Jablonce nad Nisou, ale v našem skladu v areálu Tedom, Belgická 4685/15, 466 05 Jablonec nad Nisou. O místě vyzvednutí bude kupující předem informován kupujícím prostřednictvím emailu.
 • Showroom v Rychnově u Jablonce nad Nisou již nefunguje jako klasická prodejna z důvodu přestěhování skladu do nových prostor v Jablonci nad Nisou. Kupující musí počítat s tím, že pokud si na showroomu chce zakoupit zboží, musí zde nejdříve zboží uhradit a poté si pro něj zajet do skladu do Jablonce nad Nisou či mu zboží necháme svézt do Rychnova a do dvou dní je možné si ho vyzvednout.

Kontakt

Korek Jelínek, spol. s r.o.
Ještědská 492, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou, Česká republika
Tel.: +420 483 388 327
Fax: +420 483 388 328
E-mail: korek@jelinek.cz

IČO: 62738984
DIČ: CZ62738984

Užitečné odkazy

On-line platba

On-line platba

Odebírání novinek

MajorShop