Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Telefon+420 775 759 706 E-mailkorek@jelinek.cz
Korek Jelínek / Spodní menu / Doprava
Kategorie

Doprava

Dodávky

  • Dodávky budou dle provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Všeobecně skladové položky bývají doručeny do pěti pracovních dnů. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, jako např. u zboží na objednávku, kde je dodací termín 5 - 6 týdnů od objednání. O případném zdržení zboží vás budeme informovat emailem.
  • Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu.
  • Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (i přes dohodnutý termín není přítomna kupujícím určená osoba, nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.
  • Tabule o rozměrech nad 1500mm jsou dodávány přepravní službou TopTrans. Cena dopravy se mírně liší od standardní přepravy a bude vám sdělena po odeslání objednávky (eshop toto neumí rozeznat).
  • Standardní balíky zasíláme pomocí přepravní služby GEIS. Zásilku je nutno ihned při převzetí řádně překontrolovat a na poškozené balíky vypsat škodní list. Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Standardní cena dopravného je 121 Kč s DPH.
  • Objednávky nad 1 000 Kč s DPH mají dopravu zdarma. Doprava zdarma se týká pouze objednávek zboží za maloobchodní ceny, nikoliv pro velkoobchodní partnery. E-shop maloobchodní a velkoobchodní zákazníky neumí rozlišit, pokud jste tedy naším velkoobchodním partnerem a cena zboží Vám bude při fakturaci upravena dle stanovených podmínek, doprava bude přičtena dle podmínek sjednaných s Vaším obchodním zástupcem.
  • Zásilky menších rozměrů mohou být zaslány přes Uloženku nebo Českou poštu jako balík do ruky nebo na poštu. Zákazník si tuto službu navolí při vyplňování objednávky. Při kliknutí na příslušné pole se objeví vyskakovací okno, v němž si zákazník zvolí výběrní místo.

Osobní odběr

  • Pokud si chcete zboží objednané přes e-shop vyzvednout na naší prodejně v Rychnově u Jablonce nad Nisou, stačí při vytváření objednávky zaškrtnout jako Způsob dodání: Osobní vyzvednutí na prodejně.
  • Také je možné předem zavolat a objednat zboží po telefonu. Urychlí to vaše odbavení a zkrátí to dobu čekání, než skladník zboží připraví a přiveze.
  • Na prodejně lze platit jak hotově, tak kartou. Emailem budete informováni o možném termínu vyzvednutí.

Kontakt

Korek Jelínek, spol. s r.o.
Ještědská 492, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou, Česká republika
Tel.: +420 483 388 327
Fax: +420 483 388 328
E-mail: korek@jelinek.cz

IČO: 62738984
DIČ: CZ62738984

Užitečné odkazy

On-line platba

On-line platba

Odebírání novinek

MajorShop